Vücut Tipine Göre Bikini Seçimi

Yaz mevsiminde sıcak havalarda yapılacak en güzel aktivitelerin başında denize ve havuza gitmek gelmektedir. Buralarda da kadınlar her zaman güzel ve çekici görünmek istemektedirler. Bunun içinde her yaz moda olan bikini modelleri arasından seçim yapmak istemektedirler ama burada dikkat edilmesi gereken vücut tipinize göre bikini seçimi yapmanız gerektiğidir.

afrodizyak.com

Bazı kadınların kalçaları dar omuzları ise geniştir ki bu tipte olan kadın için yüksek belli bikini modelleri omuzları açıkta bırakan boyundan üçgen bağlanması ile çok yakışacaktır. Kilolu kadınlar için ise boyuna çizgili ve küçük motifleri olan modeller yakışacaktır. Büyük göğüslü kadınlar ise zayıf olmaları halinde bikinin altını ve üstünü ayrı bedenlerde almalıdırlar.
İdeal ölçülerde olan bedeni olan kadınlar ne giyseler yakıştığı için bu konuda özgür hissetmeli ve cinsellik çağrıştıran ince kesimli bikinileri rahatça seçebileceklerdir. Geniş kalçalı kadınlar ise mutlaka küçük alta sahip bikini modellerini tercih etmelidirler tek parça mayolar onları olduklarından kilolu gösterebilir.

Bir cevap yazın